A A A

OKI

OKI Printing Solutions jest globalną marką działającą w sektorze business-to-business, specjalizującą się w tworzeniu profesjonalnych urządzeń drukujących, oprogramowania oraz w oferowaniu usług zwiększających wydajność dzisiejszych firm. OKI Printing Solutions wprowadziła na rynek całą gamę niesamowicie szybkich i wydajnych urządzeń - od drukarek po faksy i urządzenia wielofunkcyjne, które regularnie zdobywają nagrody i zostawiają konkurencję daleko w tyle.

Obecnie OKI Printing Solutions jest głównym graczem na rynku drukarek i specjalizuje się w tworzeniu wysoko wydajnych urządzeń, oprogramowania oraz oferowaniu usług, mając na celu zaspokajanie wymagań dzisiejszych firm odnośnie druku we własnym zakresie.

OKI Printing Solutions oferuje zestaw produktów zaprojektowanych specjalnie w odpowiedzi na wymagania klientów biznesowych. OKI Printing Solutions dzieli swoje produkty na pięć różnych segmentów: drukarki igłowe (SIDM), kolorowe drukarki nieuderzeniowe (NIP), czarno-białe drukarki nieuderzeniowe oraz faksy i urządzenia wielofunkcyjne (MFP).